PPC-CAN-PT-400
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
PPC-CAN-PT-400
Tryck- / Temperatursensor CAN 400 bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Gänga
G 1/2 BSP
Modell kod
Sensor-PPC-CAN-PT-400
Temperatur max.
+105 °C
Temperatur min.
-25 °C
Temperatur omgivning max.
+85 °C
Temperatur omgivning min.
-25 °C
Tryck max.
800 bar
Tryck spräng min.
1200 bar