NK10DK13M18
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
11 variants
Chosen variant:
NK10DK13M18
Slangnippel Lågtryck Rak För inv G1/2 o M18 /SL12mm
Accessories (2)
Mutter Lågtrycksnippel Inv-M18x1.5, NV 22mm
Varenummer:
UM10M18
Mutter Lågtrycksnippel Inv-G1/2'', NV 24mm
Varenummer:
UM10R13-NV24
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
DN
10 mm
Diameter slang inv.
11 mm
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Pakke str.
10 st
Stregkode
203404
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Slangnippel Lågtryck Rak För inv G1/2 o M18 /SL11mm
Artikel datablad
Andre kigger på
Banjo with nut and cutting ring 1/4" x Ø12L
150-12L-04
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
BR-61040703
Min. bestillingsenhed er:
PRESSHYLSA 1/8
PRESSHYLSA 1/8
BR-61000003
BANJO 10MM RAK
BANJO 10MM RAK
Slangnippel Lågtryck 90BRörstuds 90B 8mm / SL 8 mm
NK06BE0890
5 st
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 10 mm / SL 9,5 mm
NK08BE10
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 10 mm / SL 8 mm
NK06BE10
BANJO RAK 10MM LÅNG
BANJO RAK 10MM LÅNG
BR-61921003L
Lödadapter Banjo Ø10, Ring 14mm
BLL10DIN7642
Adaptors, BSP male, DIN3852
Adaptors, BSP male, DIN3852
NK38EN38
Banjobult 3/8'', L=28
Banjobult 3/8'', L=28
25 st
Banjobolt single BSP low pressure
Banjobult G1/4'' M14, L=26
Banjobult G1/4'' M14, L=26
Banjobult G1/8'' M10
Banjobult G1/8'' M10
5 st
Nut M16x1,5-08 DIN 3870
Nut M16x1,5-08 DIN 3870
UM08M16
Slangnippel Lågtryck Rak UG1/2 SL5/8
NK16EN13
Nut 1/2 BSP
Nut 1/2 BSP
UM10R13-NV24
Slangnippel Lågtryck Rak Nippel rak utv.G1/8 / SL 4 mm
NK02EN02
UM10M18
Mutter Lågtrycksnippel Inv-G1/8'', NV 14mm
UM02R02
Mutter Lågtrycksnippel Inv-M12x1.5, NV 14mm