MAVE12SR-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
MAVE12SR-SY
Manometeradapter Rak Ställbar 12S Inv-G1/2 O-ring Syrafast
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
12 mm
Gänga inv.
G 1/4 BSP
Gänga inv. metrisk
M20x1,5 MM
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Märke namn
Hydraspecma
Serie
S
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Tryck max.
630 bar