JGEN-08-12
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
32 varianter
Utvald variant:
JGEN-08-12
Adapter Rak, Utv-JIC, Utv-NPT
Tilbehør (1)
Stödhylsa JIC, Rör 12MM
Artikelnummer:
JD-12
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
47 mm
B
16,7 mm
C
19 mm
CH
27 mm
Diameter rör
12 mm
Gänga utv.
3/4 NPT
Gänga utv.
3/4-16 JIC
Märke namn
Hydraspecma
Tryck max.
350 bar