HMP013/210
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
HMP013/210
Tryckbeg.ventil NG6, A-T, 10-210Bar
Specifications
Dimensions and shipping
Flödeshastighet nominell LMin
35 lpm
Föroreningsgrad max.
20/18/15 - ISO 4406
Modell kod
HMP-013/210
Märke namn
Atos
NG ISO-storlek
NG06
Oljeviskositet rekommanderad
ISO 4401
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
350 bar
Tryckinställning max.
210 bar
Tryckinställning min.
10 bar