DD2-130150
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
DD2-130150
Slangklammer W2 130-150 bredd=12mm
Tilbehør (1)
Slangmejsel 7mm för slangklammer böjbar.
Partnumber:
SLANGMEJSEL
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
12 mm
Diameter min.
130 mm
Diameter max.
150 mm
Åtdragning moment
6,8 Nm
Package size
25 st
Barcode
224725
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information