BA-065-070
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
55 variants
Chosen variant:
BA-065-070
Hylsa i stål
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
65 mm
Diameter outer
70 mm
Length
54 mm
Material
Stål
Package size
10 st
Barcode
228956
Gross weight
0,21 Kg
Net weight
0,21 Kg
Country of origin
ita
Product information
Measure sketch
Hylsa i stål
Artikel datablad
Others has been looking for
Safety Clamps aluminium 6" Dim. 168-147mm.