4CAV602500
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
4CAV602500
Teleflexkabel 2500mm
Specifications
Dimensions and shipping
Böjningsradie
150 mm
Gänga 1 metrisk
M6
Gänga 2 metrisk
M16x1,5
Modell kod
4CAV602500
Märke namn
Walvoil
Wirelängd
2.5 m
Package size
Barcode
335383
Gross weight
0,72 Kg
Net weight
0,72 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
CD kabel, 2500mm. Walvoil
Others has been looking for
Teleflexkabel 2000 mm
Teleflexkabel 2000 mm
Partnumber:
4CAV602000
Teleflexkabel 1000 mm
Teleflexkabel 1000 mm
Partnumber:
4CAV601000
Kabel riktningsventil Walvoil
Kabel riktningsventil Walvoil
Teleflexkabel 1500 mm
Teleflexkabel 1500 mm