4CAV602000
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
4CAV602000
CD cable, 2000mm. Walvoil
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bend radius
150 mm
Brand Name
Walvoil
Cable length
2 m
Model code
4CAV602000
Thread 1 metric
M6
Thread 2 metric
M16x1,5
Pakke str.
Stregkode
341534
Brutto vægt
0,62 Kg
Netto vægt
0,62 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
CD cable, 2000mm. Walvoil
Andre kigger på
CD cable, 2500mm. Walvoil
CD cable, 2500mm. Walvoil
Varenummer:
4CAV602500
Min. bestillingsenhed er:
CD cable, 1500mm. Walvoil
CD cable, 1500mm. Walvoil
Varenummer:
4CAV601500
Cable directional valve Walvoil
CD cable, 1000mm. Walvoil
CD cable, 1000mm. Walvoil