4810-25-12-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
4810-25-12-SY
Pressnippel rak DKS M36x2
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
25 mm
L
79 mm
L1
40 mm
Materiale
Syrafast stål
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Model kode
Mærke navn
Hydraspecma
Nøglevidde
41 mm