4710-12-06-SY
Förpackningsstorlek:
20 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
4710-12-06-SY
Pressnippel rak DKL M18x1.5
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
12 mm
L
53 mm
L1
23,5 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
22 mm
Serie
L
Slangdimension
3/8 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+400 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Package size
20 st
Barcode
225163
Gross weight
0,04 Kg
Net weight
0,04 Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Rostfri presskoppling L-klass. Utvändig MM gänga och 24 gr. kona.
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Others has been looking for
Presskoppling Rak Inv-G3/8'' Ø3/8'' Pressad mutter, Syrafast
Partnumber:
4021-06-06-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
PRESSNIPPEL 4091 IG3/8 SL3/8
PRESSNIPPEL 4091 IG3/8 SL3/8
Partnumber:
4091-06-06-SY
Min. order quantity is:
Pressnippel rak DKS M20x1.5
Pressnippel rak DKS M20x1.5
Pressnippel rak DKOL M18x1.5 SL3/8'' Syrafast
Presskoppling Rak Utv-G 3/8'' Ø3/8'', Syrafast
Pressnippel 90B L-klass Syrafast
PRESSNIPPEL 4091 IG1/2 SL3/8
PRESSNIPPEL 4091 IG1/2 SL3/8
Presskoppling Rak Inv-M20, Ø3/8'', Syrafast
PRESSNIPPEL 4892 IM20 SL3/8 SY
PRESSNIPPEL 4892 IM20 SL3/8 SY
PRESSNIPPEL 4100 12MM SL3/8 SY
PRESSNIPPEL 4100 12MM SL3/8 SY
Presskoppling 90K Inv-G3/8'', Ø3/8'', Slip-On, O-ring
200 st
Presskoppling 90°, JIC-9/16'', Ø3/8'', syrafast
Presskoppling Rak, Utv-JIC 3/4''-16, Ø3/8'' Syrafast
PRESSNIPPEL 4190 12MM SL3/8 SY
PRESSNIPPEL 4190 12MM SL3/8 SY