20GS20FLC22-017
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
20GS20FLC22-017
Presskoppling GS 22B, Ø 1 1/4'', SAE 1 1/4'', Caterpillar
Specifications
Dimensions and shipping
A
185 mm
B
113,9 mm
D
1.1/4"
DN
32 mm
Diameter fläns
54 mm
E
17 mm
Fläns
1.1/4 "
Fläns SAE/DIN
6000 PSI
K
54 mm