157B2350
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
25 varianter
Utvald variant:
157B2350
Chockventil PVG32 350 bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Märke namn
Danfoss
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryck max.
350 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
338981
Bruttovikt
0,05 Kg
Nettovikt
0,05 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Tekniska data
Andra tittar på
Spaklock PVG32 Aluminium m. spak
Artikelnummer:
157B3171
P-sats för PVG32, PVM/PVH/PVMD/PVMR/PVMF
Artikelnummer:
157B3999
Elmodul PVEO PVG32 on-off DIN 24VDC