12GS20FDHORX45
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
12GS20FDHORX45
Presskoppling GS 45°, Ø3/4'', Inv-M30-DKO-20S
Tillbehör (1)
Presshylsa GS 3/4'', 4W
Varenummer:
12GS1F-4
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
160,9 mm
B
109,9 mm
D
3/4"
Diameter rör
20 mm
E
29,8 mm
H
36 mm
Modell kod
12GS-20FDHORX45
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
S
Slangdimension
3/4 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
45 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
105 - 115 Nm