Programmerbar styrbox MC024-120, FINAL ASSY PLUS+1
MC024-120, FINAL ASSY PLUS+1
Osanumero:
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
CAN-bussien määrä
1
Liittimien lukumäärä
24
Lähtöjen määrä
8
Lämpötilaympäristö max.
+70 °C
Lämpötilaympäristö min.
-40 °C
Suojausluokka
IP 67
Tulojen lukumäärä
8
Tulojännite max.
36 V
Tulojännite min.
9 V
Tuotemerkit
Danfoss
Virta ulos max.
24 A