04G12FDLORX
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
04G12FDLORX
Presskoppling Rak, Ø1/4'', Inv-M18-DKO-12L
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
52,5 mm
B
26,5 mm
D
1/4"
DN
6 mm
Diameter rör
12 mm
H
22 mm
Modell kod
4G-12FDLORX
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
L
Slangdimension
1/4 "
Slangkopplingstyp
Med hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
420 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
38 - 42 Nm