XGE20SM22ED
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
25 varianter
Valgt variant:
XGE20SM22ED
Stud fitting - ø20S x M22x1.5 - WD seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
20 mm
Dimension i
14 mm
Gevind T
M22x1,5
Gänga utv. metrisk
M22x1,5
L
45 mm
L1
56 mm
L2
20,5 mm
Modell kod
FI-GE-20SM22x1.5-WD-B-W3
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
32 mm
S2
36 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
400 bar
Vinkel
0 °
d1
20 mm
d2
12 mm
i
14 mm
Åtdragning moment
135 Nm