EDM22X1.5
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
EDM22X1.5
WD seal M22
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Gates
Diameter inner
19.6 mm
Diameter outer
24.3 mm
Height
1.5 mm
Material
NBR
Model code
WM2215
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C