VU2P-14-L69
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
VU2P-14-L69
Skyttelventil OM G1/4
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Anbefalet olietemperatur
50 °C
Flow Nominel
30 lpm
Flow maks.
30 lpm
Gevind
G 1/4 BSP
H
40 mm
L
60 mm
L1
69 mm
L2
9 mm
L3
44 mm
Materiale
Steel
Mærke navn
OM Oleodinamica Marchesini
Olieviskositet anbefalet
30 cSt
Overfladebehandling
Zinc-plated
P
1/4 BSP
Pakningsmateriale
NBR
S
30 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryk maks.
350 bar
U
1/4 BSP
ØD
8,5 mm
Pakke str.
Stregkode
314731
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
Målskitse
Skyttelventil OM G1/4
Product datasheet
Andre kigger på
Backventil OM G1/4, 0.5 BAR, 350 Bar
Varenummer:
VU-14
Min. bestillingsenhed er:
Tryckbegränsare OM 1/4" 10-180bar 30lpm max 300bar
Varenummer:
VMP1/4L
Pilotstyrd Backventil OM Dubbel
VBPDE-14L
VÄXELVENTIL OM G1/4
VÄXELVENTIL OM G1/4
VU2P-14
Slangbrottsventil insats 1/4 inst. på 22lpm
VUBA-14
Backventil Utv-G1/4 ED
Backventil Utv-G1/4 ED
XRHZ10LRED
25 st
XRHZ08SRED
25 st
Backventil VU G1/4" 5 bar
Backventil VU G1/4" 5 bar