SPG-DIGI-B0400-B-CAL
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Brand Name
Stauff
Diameter
80 mm
Model code
SPG-DIGI-B0400-B-CAL
Port position
Side
Pressure burst min.
1700 bar
Pressure measurement accuracy
±0,5% FS
Pressure peak max.
800 bar
Pressure setting max.
400 bar
Pressure setting min.
0 bar
Protection class
IP 65
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C