SNA 127 B-N-O-12 (FL-213)*****
Nivåglas, 127 CC, M12
…
Read more
Partnumber:
SNA-127-B-N-O-12
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
SNA-127-B-N-O-12
SNA 127 B-N-O-12 (FL-213)*****
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Mounting holes spacing
127 mm
Pressure max.
2 bar
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
8 Nm
Package size
Barcode
212818
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Nivåglas, 127 CC, M12
Product datasheet
Others has been looking for
Level Glass with thermometer- -10+80.M12
Partnumber:
SNA-254-B-N-T-12
Min. order quantity is:
TLA-R2
Visual oil level indicator - 254mm/M12
LVK30AM122SS
Level Glass with level indicat Without thermometer l2=254 MM
SNK-254-V-C-O-12
Dräneringsventil G1/4-M22
Dräneringsventil G1/4-M22
VS-G14-22
Dräneringsventil M 20X1,5-M26
Dräneringsventil M 20X1,5-M26
VS-20-26
Dräneringsventil 1/2 UNF-M22
Dräneringsventil 1/2 UNF-M22
VS-12U-22
Dräneringsventil M24X2-M26 MSG
Dräneringsventil M24X2-M26 MSG
VS-24X2-26
Dräneringsventil M18-M22
Dräneringsventil M18-M22
VS-18-22
Dräneringsventil M24-M26 MSG
Dräneringsventil M24-M26 MSG
Skyddshuv M22
Skyddshuv M22
SCHR-KA22
PVC-slang L=250mm
PVC-slang L=250mm
WAST-22/250
Dräneringsventil 1"UNF-M26
Dräneringsventil 1"UNF-M26
VS-1U-26
PVC-slang L=250mm
PVC-slang L=250mm
AST-26/250
Tätning Nivåglas, M12
Tätning Nivåglas, M12
SNA-SEAL-12
2-way oil drain valve MM x MM
2-way oil drain valve MM x MM
Dräneringsventil M36-M26 MSG
Dräneringsventil M36-M26 MSG
Dräneringsventil G3/8-M22
Dräneringsventil G3/8-M22
VS-G38-22
Dräneringsventil M18-M26
Dräneringsventil M18-M26
Dräneringsventil M12x1.25-M22
Dräneringsventil M12x1.25-M22
VS-12X1.25-22
Dräneringsventil M28-M26 MSG
Dräneringsventil M28-M26 MSG
PVC-slang L=500mm
PVC-slang L=500mm