SMBT-80-S-10-10-B12-O
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
SMBT-80-S-10-10-B12-O
Metal breather,3/4 10 my and 0,7bar opening pressure
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter
80 mm
Filtreringsgrad
10 my
Flöde luft nominell
450 lpm
Gänga
G 3/4 BSP
Luftfilter finhet
10 my
Modell kod
SMBT-80-S-10-10-B12-O
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Steel
Ytskiktbehandling
Zinc-Nickel plated
Förpackningsstorlek
Streckkod
212800
Bruttovikt
0,03 Kg
Nettovikt
0,03 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation