SLK217.2PPH
Pakke str.:
25 par
Min. bestillingsenhed er:
1 par
SE ANDRE VARIANTER
17 varianter
Valgt variant:
SLK217.2PPH
Clamp ø17.2- Green PP-H - DIN 2
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredd
30 mm
D1
17,2 mm
DIN storlek
2
Diameter rör
17,2 mm
Färg
Black
Grupp Stauff
2
H
32 mm
L1
42 mm
L2
26 mm
Modell kod
217.2-PP-H
Märke namn
Stauff
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylene
Typ
Smooth
Åtdragning moment
8 Nm
Pakke str.
25 par
Stregkode
279105
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Målskitse
RÖRKLAMMER SLÄT INSIDA
Links
Product catalog
Product catalog
Andre kigger på
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Varenummer:
SLK322PP
Min. bestillingsenhed er:
1 par
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Lätta Serien
Varenummer:
SP3
25 st
1 st
Rörklamma Komplett Ø10mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP110PPDPAS
1 st
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK325PP
SP6
25 st
SP2
Svetsplatta Förlängd 100mm, DIN3015 W2 Lätta Serien
SPV5
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP216PPDPAS
Rörklamma Ø20mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK320PP
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK112APP
Rörklamma Ø42mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK542PP
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Lätta Serien, Syrafast
DP1A-SY
Svetsplatta 6-12mm, DIN3015 Lätta Serien
SP1A
Täckplatta 19-25.4mm, DIN305 Lätta Serien
DP3
Svetsplatta 12.7-18mm, DIN3015 Lätta Serien, Syrafast
SP2-SY
Rörklamma Komplett Ø50mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP650PPDPAS
Rörklamma Ø44.5mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK6445PP
SP5
Rörklamma Komplett Ø12mm, DIN3015 Lätta Serien, Aluminium
SP112AALIS
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Lätta Serien
DP1A
Rörklamma Ø8mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK108APP
Rörklamma Ø10mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK110APP
Rörklamma Ø33.7mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK5337PP
Sexkantskruv M6x30, Lätta Serien
AS1
50 st
Svetsplatta 6-12mm, DIN3015 Lätta Serien, Syrafast
SP1A-SY
DP2
SLK112PP
Rörklamma Komplett Ø12.7mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Syrafast
SPV2127ALIS-SY
Rörklamma Ø50mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK650PP
Rörklamma Komplett Ø30mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen