SGMC-12M-12G
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
SGMC-12M-12G
Instrumentkoppling Rak, Utv-BSPP 12mm-G3/4
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Tierre
Model code
SMC-12M-12G
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-25 °C
Package size
Barcode
248871
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
FKM Declaration
Product catalog
Links
User manual
Certificates
Product catalog
User manual
Certificates
Others has been looking for
Mutter
Mutter
Partnumber:
SN-4M
Package size:
Min. order quantity is:
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT
Partnumber:
SMC-12M-12N
Min. order quantity is:
S-Lok Rak reducering 6mm-4mm
S-Lok Rak reducering 6mm-4mm