SC-100-050-0700
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
56 varianter
Utvald variant:
SC-100-050-0700
CYLINDER 100-50-700
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner cylinder
100 mm
Diameter rod
50 mm
Diameter spherical bearing
45 mm
Mounting dimension
980 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
700 mm