SC-080-040-0200
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
56 varianter
Utvald variant:
SC-080-040-0200
CYLINDER 80-40-200
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner cylinder
80 mm
Diameter rod
40 mm
Diameter spherical bearing
35 mm
Mounting dimension
440 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
200 mm