RSGU1-54-20
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
50 st
SE ANDRE VARIANTER
144 varianter
Valgt variant:
RSGU1-54-20
Rubber lined p-clip 54.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
8,0 mm
Diameter inner
54 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
20 mm
Package size
Barcode
164701
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information