RSGU1-41-15
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
50 st
SE ANDRE VARIANTER
144 varianter
Valgt variant:
RSGU1-41-15
Rubber lined p-clip 41.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Specifications
Dimensions and shipping
Bredde
15 mm
Diameter bolthul
6,0 mm
Diameter indvendig
41 mm
Materiale
Steel
Materialekvalitet
1,0935
Mærke navn
Mikalor
Overfladebehandling
Zinc coating (CR III)
Pakningsmateriale
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Package size
Barcode
164681
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information