RLGU1-32-12
Pakke str.:
200 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
43 varianter
Valgt variant:
RLGU1-32-12
Rubber lined SMS-P-Clip 31.8 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
6,0 mm
Diameter inner
32 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
12.7 mm
Pakke str.
200 st
Stregkode
164571
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ESP
Intrastat varekode
Produkt information
Product datasheet
Andre kigger på
Rubber lined p-clip 25.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Varenummer:
RSGU1-25-15
100 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Rubber lined SMS-P-Clip 28.6 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1
Varenummer:
RLGU1-28-12
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
RSGU1-28-15
100 st
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
50 st
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
50 st
Klammer Inv. 26,92 mm Bulthål 10,3 mm
10 st
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
GUMMIKLAMMER 1-28-25
GUMMIKLAMMER 1-28-25
Rubber lined p-clip 8.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
500 st
RSGU1-17-12-W4
Rubber lined p-clip 38.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1