RLGU1-11-12
Pakkauskoko:
200 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
43 varianttia
Valittu variantti:
RLGU1-11-12
Rubber lined SMS-P-Clip 11.1 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredde
12.7 mm
Diameter bolthul
6,0 mm
Diameter indvendig
11 mm
Materiale
Steel
Materialekvalitet
1,0935
Mærke navn
Mikalor
Overfladebehandling
Zinc coating (CR III)
Pakningsmateriale
EPDM
Pakke str.
200 st
Stregkode
164550
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ESP
Intrastat varekode
Produkt information