PRA/802050/M/500
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
120 varianter
Valgt variant:
PRA/802050/M/500
ISOLine Profilcylinder, Dubbelverkande
Tilbehør (1)
Adapter Rak Ø8 mm 1/4
Partnumber:
C02250828
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Norgren
Diameter inner cylinder
50 mm
Pressure max.
12 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
500 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C