OR28.30X1.78 ENG-AME STDNBR70
…
Läs mer
Artikelnummer:
OR28.30X1.78
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
24 varianter
Utvald variant:
OR28.30X1.78
O-ring
Specifications
Dimensions and shipping
Color
Black
Diameter inner
28.3 mm
Material thickness
1.78 mm
Shore
70
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Barcode
156832
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
OR28.30X1.78 ENG-AME STDNBR70
OR8.73X1.78-N90
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm