OR22.1X1.6
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
20 varianter
Utvald variant:
OR22.1X1.6
O-ring
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
22.1 mm
Färg
Black
Materialtjocklek
1.6 mm
Märke namn
Hydraspecma
Shore
70
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C