OR11.89X1.98-N90
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
2 variants
Chosen variant:
OR11.89X1.98-N90
O-ring 90S
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
11.89 mm
Materialtjocklek
1.98 mm
Märke namn
Hydraspecma
Shore
70
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C