NK08RN14
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
19 varianter
Utvald variant:
NK08RN14
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm /SL 10mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Diameter banjo
14 mm
Diameter hose inner
9 mm
Förpackningsstorlek
10 st
Streckkod
202156
Bruttovikt
0,027 Kg
Nettovikt
0,027 Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation