NK04RN10
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
19 varianter
Utvald variant:
NK04RN10
Slangnippel Lågtryck Banjonippel 10mm / SL 6 mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter banjo
10 mm
Diameter slang inv.
5,5 mm
Vinkel
0 °
Pakke str.
10 st
Stregkode
202152
Brutto vægt
0,32 Kg
Netto vægt
0,32 Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information