MFIRG13QV-3/4
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
14 varianter
Valgt variant:
MFIRG13QV-3/4
Snabbkoppling Stucchi Viton
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Märke namn
Stucchi
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-15 °C
Tillverkningsmaterial
Stainless steel, Steel
Tryck max.
25 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
463806
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
swe
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Snabbkoppling Stucchi Viton
Product datasheet
Andra tittar på
Snabbkoppling Hane 50 Inv-G2'' Mässing/Viton
Artikelnummer:
DDC-V-50-2-MSG
Förpackningsstorlek:
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Ø 19mm
Artikelnummer:
Snabbkoppling Hane 50 Inv-G2'' Aluminium/Viton
DDC-V-50-2-AL
Snabbkoppling Hona, Serie 667, Inv-G 3/4'' med ventil, FKM
Snabbkoppling Hona 50 Inv-G2'' Aluminium/Viton
DDC-M-50-2-AL
Snabbkoppling Hane, Typ Gardena, Inv-G 1/2''
WPN12NI
O-ringar Stucchi Hane, FAQ13
O-ringar Stucchi Hane, FAQ13
2 st
Snabbkoppling Hane, Serie 667, Inv-G 3/4'' med ventil, NBR
Snabbkoppling Hane, Serie 667, Inv-G 3/4'' med ventil, FKM
Snabbkoppling Hane, Serie 267, Inv-G 1/4'' med ventil
10 st
Snabbkoppling Hane, Serie 667, Inv-G 3/4'' med ventil, EPDM
Snabbkoppling Hona Nito 3/4'', Inv-G 3/4''
Snabbkoppling Hane, Serie 667, Inv-G 3/4'' utan ventil, NBR
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Ø 13mm
Snabbkoppling Hane, Serie 477, Inv-G 3/8'' med ventil
10 st
Snabbkoppling Hona, Serie 567, Inv-G 1/2'' med ventil EPDM
Snabbkoppling Hona, Typ Gardena med ventil,Klämhylsa Ø13x3mm