KVS-133-125
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
13 variants
Chosen variant:
KVS-133-125
Kardankoppling Hane 5''
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Hose size
5 "
Size
133 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
224372
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
nor
Produktinformation
Kardankoppling Hane 5''
Product datasheet
Andra tittar på
Kardankoppling Hatt 4''
Kardankoppling Hatt 4''
Artikelnummer:
KXM-102
Förpackningsstorlek:
Kardankoppling M42, Hona-Hona 3"