JM-14-22-L10
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
12 varianter
Valgt variant:
JM-14-22-L10
Nut 1.3/16-12 JIC
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
27,5 mm
CH
36 mm
Diameter rör
22 mm
Gänga inv.
1.3/16-12 JIC
J
1.3/16-12 JIC
Märke namn
FOR
Rostbeständighet
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
315 bar
Ytskiktbehandling
Electro-galvanized / White chromatized
Förpackningsstorlek
Streckkod
194234
Bruttovikt
0,10 Kg
Nettovikt
0,10 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Nut 1.3/16-12 JIC
Product datasheet
3D-fil
Obs: För att öppna 3D-filer krävs ett program som stöder filformatet
Andra tittar på
Huv, Inv-JIC
Huv, Inv-JIC
Artikelnummer:
JVKA-14
Förpackningsstorlek:
Skottadapter Rak, Utv-JIC 1.3/16
Artikelnummer:
JSV-14
Bulkhead adapter 0° straight JIC x JIC - MUP / JSV
JSV-12
5 st
Huv Adapter Inv-JIC (JVKA)
Huv Adapter Inv-JIC (JVKA)
JVKA-10
30 st
Plugg, Utv-JIC
Plugg, Utv-JIC
JVST-06
50 st
Adapter 90K, Utv-JIC, Inv-JIC
Adapter 90K, Utv-JIC, Inv-JIC
JEVW-06
25 st
JVST-04
50 st
Adapter 90°, Utv-JIC, Inv-JIC
Adapter 90°, Utv-JIC, Inv-JIC
JEVW-10
20 st
Adapter Rak, Utv-JIC
Adapter Rak, Utv-JIC
JG-08
JVST-08
100 st
Mutter, UNF-1 1/16''-12, Rör 20MM