FOODH-106
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
27 variants
Chosen variant:
FOODH-106
Presshylsa Ø106mm 3'' syrafast
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Diameter hose outer max.
106 mm
Hose size
3 "
L
66 mm
L1
63 mm
Material
Stainless steel
ØA
113 mm
ØC
85 mm
ØD
106,5 mm
Pakke str.
Stregkode
231308
Brutto vægt
0,897 Kg
Netto vægt
0,897 Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
Målskitse
Presshylsa Ø106mm 3''
Product datasheet
Andre kigger på
Ferrule 3/4" for 1SC/1SN/2SC/2SN
Varenummer:
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
Ferrule for 1.1/2” food hose OD max: 52mm
Varenummer:
FOODH-52
Min. bestillingsenhed er:
1/4'' ferrule for smooth PTFE - AISI316-L
PF-04-SY
50 st
3/4" ferrule for convoluted PTFE - AISI316-L
6411-12-SY
Presshylsa 4008 3/8''
Presshylsa 4008 3/8''
400 st
Ferrule 1/4" for 1SC/2SC/1SN 001C-04
001C-04
50 st
Presshylsa Ø60mm 1.1/2'' syrafast
FOODH-60
Ferrule for 1” food hose OD: 39mm
FOODH-39
Ferrule 003C 3/4" 3SC
Ferrule 003C 3/4" 3SC
003C-12
5/16'' ferrule for smooth PTFE - AISI316-L
PF-05-SY
3/4'' ferrule for smooth PTFE - AISI316-L
PF-12-SY
Presshylsa Ø134mm 4'' syrafast
Presshylsa Ø134mm 4'' syrafast
FOODH-134
Presshylsa Ø94mm 3'' syrafast
Presshylsa Ø94mm 3'' syrafast
FOODH-94
6 st
Presshylsa Ø89mm 3'' syrafast
Presshylsa Ø89mm 3'' syrafast
FOODH-89
6 st
5/16" ferrule for convoluted PTFE - AISI316-L
6411-05-SY
1/2'' ferrule for smooth PTFE
1/2'' ferrule for smooth PTFE
PTFE-08-D
5/16'' ferrule for smooth PTFE
5/16'' ferrule for smooth PTFE
PTFE-05
10 st
10 st
1'' ferrule for smooth PTFE - AISI316-L
PF-16-SY
Ferrule 2" for R1A/1ST/R2K
Ferrule 2" for R1A/1ST/R2K
Presshylsa Ø93mm 2.1/2'' syrafast
FOODH-93
5 st
Presshylsa Ø54mm 1.1/2'' syrafast
FOODH-54
1/4" ferrule for convoluted PTFE - AISI316-L
Ferrule for 1/2” food hose OD: 23mm