DSLK2172172PP
Pakke str.:
25 par
Min. bestillingsenhed er:
1 par
SE ANDRE VARIANTER
24 varianter
Valgt variant:
DSLK2172172PP
Rörklamma Ø17mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal bultar
1
Bredd
30 mm
D1
17,2 mm
DIN storlek
2
Diameter rör
17,2 mm
Färg
Black
Grupp Stauff
2D
H
27 mm
L1
53 mm
L2
29 mm
Märke namn
Stauff
S
0,7 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 3
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylene
Typ
Profiled
d2
17,2 mm
Åtdragning moment
12 Nm
Pakke str.
25 par
Stregkode
228924
Brutto vægt
0,015 Kg
Netto vægt
0,015 Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information
Målskitse
Links
Product catalog
Product catalog
Andre kigger på
Täckplatta 12.7-18mm, DIN305 Dubbla Serien
Varenummer:
GD2D
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Rörklamma Komplett Ø12mm DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Varenummer:
SP11212PPGDAS
1 st
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Dubbla Serien
SP3D
25 st
Rörklamma Ø12mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
DSLK11212PP
1 par
Rörklamma Ø16mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
DSLK21616PP
SP5D
Rörklamma Ø18mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Dubbla Serien, Rostfri
SP3D-RO
GD3D
SP2D
Rörklamma Komplett Ø20mm DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
SP32020PPGDAS
Svetsplatta 6-12mm, DIN3015 Dubbla Serien
SP1D
Rörklamma Komplett Ø 8mm, DIN3015 Dubbla Serien, Syrafast
10808PPGDAS-SY
Rörklamma Komplett Ø22mm DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
DSLK21818PPG
Rörklamma Ø15mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
DSLK21515PPG
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Dubbla Serien
GD1D
SP11212PPGGDAS
Rörklamma Komplett Ø16mm DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø25mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø35mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
10 par
Rörklamma Komplett Dubbel Ø 19mm, Lätta serien, Syrafast
SP31919PPGDAS-SY
Täckplatta 12.7-18mm, DIN305 Dubbla Serien, Syrafast
GD2D-SY
SP4D
Rörklamma Ø20mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø28mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
SP21616PPGGDAS
Rörklamma Ø14mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø22mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen