C00201000
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
C00201000
Rak skarv 10mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Användingsområde
Compressed air, Vacuum
L
48,4 mm
Modell kod
WTRUC 1000
Märke namn
Tierre
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Rörinsticksdjup
20.1 mm
Rörtolerans
ØD1 ± 0,15 mm
Serie
WTR
Standard
Silicone Free
Standard ISO
ISO 14743
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Brass, NBR, PBT-plast, POM(Acetal), Stainless steel, Zinc
Tryck max.
16 bar
Vakuum max.
-0.999 bar
Vinkel
0 °
ØD
10 mm
ØP
18,8 mm
Förpackningsstorlek
10 st
Streckkod
170488
Bruttovikt
0,012 Kg
Nettovikt
0,012 Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
Måttskiss
Rak skarv 10mm
Product catalog
Andra tittar på
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Artikelnummer:
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Artikelnummer:
5 st
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Skarvkoppling Y Ø8 mm
Skarvkoppling Y Ø8 mm
C00820800
SLANGFÄSTE PLAST
SLANGFÄSTE PLAST
GS-10
25 st
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Adapter 90 Vridbar Ø12 mm Utv-G1/2
C02471248
5 st
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/4, Vridbar
Adapter T Vridbar Ø12 mm Utv-G1/4
Slangkoppling Ø10mm, Utv-G1/4''
25 st
Skarvkoppling T Ø12 mm
Skarvkoppling T Ø12 mm
Mätuttag Utv- M16x1.5
Mätuttag Utv- M16x1.5
1 st
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G3/8'', Vridbar
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Svivel ABC Regular M12x1.5
Svivel ABC Regular M12x1.5
Slangkoppling Ø12mm, Utv-G3/8''
Skottgenomgång Ø6 mm
Skottgenomgång Ø6 mm
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Skottgenomgång Ø14 mm
Skottgenomgång Ø14 mm
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/8'', Vridbar
T-slangnippel PA6.6
T-slangnippel PA6.6
TS-08
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Adapter 90° Ø10 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6