BA-065-070
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
BA-065-070
Hylsa i stål
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
65 mm
Diameter outer
70 mm
Length
54 mm