4100-12-08-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
22 varianter
Utvald variant:
4100-12-08-SY
1/2" Insert - ø12 pipe - AISI316
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
12 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
1/2 "
L
63 mm
L1
29,5 mm
L2
28 mm