313M14X15
Förpackningsstorlek:
10 st
Utvald variant:
313M14X15
Hollow screw M14x1,5 DIN 7643 (205 008 HS 8)
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter pipe
14 mm
Length without head
26 mm
Material
Steel
Standard DIN
DIN 7643-3
Surface treatment
Electro zinc plated
Thread outer metric
M14x1,5
Total length
32 mm