20M000018Z
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
11 variants
Chosen variant:
20M000018Z
Regulating banjo bolts G1/8 single stacking bi directional
Specifications
Dimensions and shipping
Pressure max.
18 bar
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C
Thread
G 1/8 BSP
Vacuum max.
18 bar
Package size
Barcode
458675
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Intrastat code
Product information
Pneufit banjobult G1/8 single justerbar in/ut
Product datasheet
Others has been looking for
Adapter 90 Vridbar Ø4 mm 1/4
Adapter 90 Vridbar Ø4 mm 1/4