180D25-SY
Förpackningsstorlek:
8 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
180D25-SY
Pari clamp 170-180mm - 25x1.0mm - 2 bolts - AISI316
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Power-Flex APS
Diameter max.
180 mm
Diameter min.
170 mm
Hexagon
6 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4404 / AISI316L
Material quality band
1.4404 / AISI316L
Material quality bolt
A4-70
Model code
SK 2/180 VA
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Thread of bolt metric
M8
Width
25 mm