175D25-SY
Package size:
8 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
55 variants
Chosen variant:
175D25-SY
Pari clamp 165-175mm - 25x1.0mm - 2 bolts - AISI316
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Power-Flex APS
Diameter max.
175 mm
Diameter min.
165 mm
Hexagon
5 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4404 / AISI316L
Material quality band
1.4404 / AISI316L
Material quality bolt
A4-70
Model code
SK 2/175 VA
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Thread of bolt metric
M6
Width
20 mm
Pakke str.
8 st
Stregkode
431961
Brutto vægt
0,05 Kg
Netto vægt
0,05 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Powerclamps stainless steel hose clamp type SK2 VA.
Product datasheet
Andre kigger på
Powerclamps VA double hose clamps, stainless
Varenummer:
130D25-SY
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
Varenummer:
O2-1113
100 st
Min. bestillingsenhed er:
BUNTBAND 2,5x100 SVART 1 FÖRP.100ST NYLON 6.6 UL94V-2
BB-2.5X100-S
1 frp
1 frp
Puristusliitin läpivienti C4 6/4mm
C406
BUNTBAND 3,6x200 SVART 1 FÖRP.100ST NYLON 6.6 UL94V-2
BB-3.6X200-S
Pari clamp 170-180mm - 25x1.0mm - 2 bolts
180D25
Slangklammer W4 8-12 bredd=7mm
Slangklammer W4 8-12 bredd=7mm
D4-0812
50 st
200 st
Buntband 7,6x450, Svart Nylon 6.6, 100st
BB-7.6X450-S
Metallband Band-It SS316 9.6mm, Rostfri AISI316, 30.4 m
C403
Pari clamp 55-65mm - 20x1.0mm - 2 bolts
65D20
10 st
Slangklammer W2 8-16
Slangklammer W2 8-16
D2-0812
50 st
SLANGKLAMMER 49-55 ENKEL W5-SYRAFAST
55E20-SY
Pari clamp 80-85mm - 20x1.0mm - 1 bolt