12GS27MPFL
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
12GS27MPFL
3/4" Insert - ø27mm male - Poclain
Specifications
Dimensions and shipping
A
102 mm
B
51 mm
Diameter fläns
27 mm
Fläns
n.a. "
Fläns SAE/DIN
Poclain
Modell kod
12GS-27MPFL
Märke namn
Gates
Passar till
Poclain®
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Slangdimension
3/4 "
Slangkopplingstyp
For separate ferrule
Tillverkningsmaterial
Steel
Vinkel
0 °
X
27 mm