Coupling 5/8, M26x1,5 male 18L 10G-18MDL Gates MegaCrimp
Connection: Male DIN 24° cone.
Sealing: Metal against metal.
Osanumero:
10G18MDL
Pakkauskoko:
10 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
A
64 mm
B
26,5 mm
D
5/8"
DN
16 mm
H
27 mm
Kierre ulko
M26x1,5
Korroosionkestävyys
500 hours salt spray ASTM B-117
Kulma
0 °
Letkun kytkentätyyppi
With fixed ferrule
Letkunhalkaisija sis.
5/8 "
Mallikoodi
10G-18MDL
Pinta
TuffCoat™
Putken halkaisija
18 mm
REACH yhteensopiva
Yes
RoHS yhteensopiva
Yes
Sarja
L
Tuotemerkit
Gates
Työpaine
28 MPa